517

Escape From Rikon

imdb-logo

Tvee adlı Türk geliştiricilerin oyunu Escape From Rikon, hem Türkçe hem İngilizce dile sahip. Kaliteli grafiklere sahip olan bu oyun bize neler sunuyor hep birlikte görelim. Escape From Nikon, 13 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4,6 olan yapım Android 1.6 ve üzerinde çalışıyor.

Kısa bir antreman bölümü ile başlıyor oyun. Antremanı geçtikten sonra oynamaya başlıyorsunuz. Ekranın soluna dokunarak zıplayabilir, sağına dokunarak da kayabilirsiniz. Sadece bu iki kontrol sistemi ile oynuyoruz. Oyunun oynanış hızı orta seviye.
Yeterli bir oynanış hızı sunan yapımın, bölüm tasarlamaları da çok başarılı. Tropik ormanların içinde koşmak oldukça zevkli. Bize Hugo’yu anımsattı bu mekanlar.

Escape From Rikon çizimleri ve orman manzarası ile görsel açıdan çok iyi bir konumda. Sesler konusunda özellikle müziklerin çok başarılı olduğunu oynarsanız duyacaksınız. Tvee ekibi, oyunun müzikleri için Cut The Rope’un müziklerini yapan Ukraynalı besteci Alexender Falinski ile çalışmış.
Escape From Nikon, oynanış, grafik ve ses olarak baktığımızda başarılı bir oyun. Türkçe olması da bir diğer iyi yanı. Koşma oyunlarını seviyorsanız Türkçe Escape From Rikon’u denemelisiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

517
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir