514

Extreme Skater

imdb-logo

Google Play Store’daki neredeyse çoğu kayak – kaykay (artık her ne derseniz) türü extreme spor oyunları başarılı oluyor. Ski Safari, Skater Boy, iStunt2 gibi. Bunlardan en sonuncusu ise Extreme Skater. Bakalım bu oyun bize neler sunuyor? Extreme Skater, 28 Mb boyutunda. Android 2.1 ve üzerinde çalışıyor. Başarılı yapım 5 milyon+ kez indirilmiş. Extreme Skater adlı kayak oyunu, hem yarış hem arcade olarak değerlendirelebilir. Yetenekli bir kayakçımız var ve bu kayakçı ile güzel tasarlanmış parkurlarda çeşitli hareketler yaparak ilerliyoruz.

Oyunda oynanabilir iki dünya bulunuyor. Bu dünyaların içinde 35 adet bölüm bulunuyor. Her bir bölümde toplamanız gereken altın ve yapmanız gereken görevler bulunuyor. Bunları yapmanız zorunlu değil ancak yaparsanız bölümü mükemmel bir şekilde tamamlamış oluyorsunuz.
Extreme Skater’i oynamaya başladığınızda yapmanız gerekenler size öğretiliyor. Genel olarak hareket sensörleri yardımı ile telefonu sağa ve sola eğerek kayakçınıza yön verebilir ve parmağınızı yukarı doğru kaydırarak da zıplamasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca oyunda iStunt2’den alışık olduğumuz iplere tutunarak kaymalar, iplerden kaymalar ve büyük atlayışlar yapılabiliyor.

Grafik olarak standart bir kalitede olan yapımın bazı mekanları çok etkileyici tasarlanmış. Görsel kalitesinin yanına ses ve müzikleri de eklediğimiz zaman Extreme Skater, sahip olduğu 4.6 puan ortalamasını hak etmiş görünüyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

514
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir