534

facebook_save

Facebook artık internetin ta kendisi haline geldi diyebiliriz. Bu konuda Google’la büyük bir çekişme olduğunu rahatlıkla fark edebileceğimiz Facebook, akrabalar olsun, arkadaşlar olsun ya da yeni tanıştığımız kişiler olsun çevremizden sayısızca kişiye çok kolay bir şekilde ulaşıp onlarla sürekli iletişim içerisinde olmamızı sağlıyor. Bununla birlikte zaman tünelinin de artık takip edilemez bir hal aldığını söyleyebiliriz; bunu özellikle çok fazla arkadaşı olanlar bilirler. Facebook’un en büyük sorunlarından biri de mobil platformlarda uzun makaleleri ve yazıları okuyamamak. Bu sorun sonunda göz ardı edilmekten kurtuldu ve çözüm getirildi. Facebook, “Facebook Save” adında yeni bir buton oluşturdu. Save’lediğiniz bir gönderiyi sonradan tekrar hatırlayabileceksiniz.

Geniş zamanda okuyun
Pocket veya Instapaper gibi online sık kullanılanlar arşiv servislerini anımsatan Facebook’un bu yeni tuşu, tablet ve akıllı telefonların yanı sıra web arayüzünden de görüntülenebiliyor.
Facebook uygulamasının “Daha fazla” sekmesine geçtiğinizde, önceden kaydettiğiniz tüm gönderileri tek bir ekranda görüntüleyebileceksiniz. Yeni özelliğin iOS, Android ve web kullanıcıları için önümüzdeki günlerde kullanıma sunulması bekleniyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

534
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir