521

lg_g3_prime

Bundan birkaç ay önce LG tarihinin en önemli ve en güçlü telefonlarından bir tanesini tanıtmıştı: LG G3. Tüm dünyada gayet iyi satış değerleri yakalamayı başarmış olan bu serinin devamının gelmesine kesin bir gözle bakılırken internete uzun süredir sızan bilgiler bu modelin LG G3 Prime olacağı yönünde. Bu vakte dek gelen bilgilere bakarsak telefon 32 GB’lık dahili depolama kapasitesine sahip olacak. Bunun yanı sıra 4G özelliğini de içinde barındıracak olan telefonun birkaç gün içinde Güney Kore’de resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Ancak bizleri üzebilecek bir bilgi var.

Avrupa’ya gelmeyebilir
Cihazın 25 Temmuz’da Güney Kore’ye özel olarak tanıtılacağının altını tekrar çizmekte yarar var. Bu da Samsung ve LG’nin izlediği politikalara göre akıllı telefonun Güney Kore dışına çıkmasının, Avrupa ve Amerika pazarında satışa sunulmasının 3 ya da 4 ay sonra olacağı anlamına geliyor.

Adı G3 Cat 6 mı olacak?

Bazı iddialara göre LG, beklentilerin aksine akıllı telefonu G3 Prime ismi ile değil, G3 Cat 6 ismi ile tanıtacak. Sızdırılan raporda da Cat 6 olarak adlandırılan cihazın adının ne olacağını bir kaç gün içerisinde anlayacağız.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

521
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir