520

htc_One Max

Son iki senedir satış konusunda pek de başarılı bir grafik çizememiş olsa da HTC halen akıllı telefon sektörünün öncü isimleri arasında yer alıyor. Geride bıraktığımız sene satışa sunulan HTC One çok iyi satış yaparken dünyanın her tarafında, ondan sonra gelen HTC One Max aynı başarının yanına bile yaklaşamamıştı. Şimdi ise HTC One M8 Max geliyor, One Max’in bir üst modeli. Telefonun bilgileri yavaş yavaş internete sızdırılmaya başlanırken maalesef henüz bir fotoğraf göremedik. Ancak One Max tasarımından pek de farklı olması beklenmiyor.

Önümüzdeki aylarda tanıtılacağı söylenen akıllı telefonun gücünü Qualcomm’un Snapdragon 805 işlemcisinden alacağı iddia edildi. Galaxy Note 4’ün rakibi olacak olan One Max’in en azından 5,5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması bekleniyor.

Snapdragon 600 yetmemişti

Geçtiğimiz yıl tanıtılan One Max’in sadece Snapdragon 600 işlemcisine sahip olması ve ekstra büyük boyutları kullanıcıların cihazla yeteri kadar ilgilenmemesine sebep olmuştu. Yeni One Max’in teknik özellikleri hakkında henüz başka bir sızıntı bulunmamakta.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

520
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir