538

Huawei son zamanalrda çıkarttığı hem uygun fiyatlı hem de amiral gemisi modelleri ile satışlarında rekor sayılara ulaşmaktadır. Huawei P serinin son modellerinden biri olan Huawei P20 lite modeli de hem uygun fiyatı hem de birbirinden başarılı özellikleri ile dikkat çekiyor.

Uygun fiyatlı telefonlar arasında yer alan Huawei P20 Lite modeli, hem kamera özellikleri hem sistem özellikleri hem de tasarımı ile kullanıcılardan tam not almaktadır. 2018 yılında çıkan telefon ilk olarak iPhone X gibi çentikli ekranı ve çift arka kamerası ile dikkat çekmektedir. Telefonun en kullanışlı özelliklerinden bir tanesi ise arka kapakta bulunan parmak okuyucu. Parmak okuyucu sayesinde telefonun kilidini açmanız oldukça kolay bir hale geliyor. Ayrıca telefonun ön kısmındaki sensör sayesinde yüz tanıma özelliği de bulunmaktadır.

Cihazın Android güncellemesi ile gelmesi, başarılı ön ve arka kamerası, hafızasının arttırılabilir olması ve hızlı bir ara yüze sahip olması da bu fiyata daha iyi bir telefon bulunamayacağını ortaya koymaktadır.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

538
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir