536

Huawei son yıllarda çıkarttığı telefonlarla adından sıkça söz ettirmektedir. Son modeli olan P20 Pro da, piyasadaki en başarılı akıllı telefonlarla aynı kategoride yer almaktadır. Özellikle de telefonun kamera performansı görenleri şaşırtmaktadır.

İlk olarak telefonun genel özelliklerinden bahsedelim. Cihaz 3 farklı renk seçeneği ile satışa sunulurken, tasarım açısından iPhone X modeline benzemesi de çok konuşuluyor. Bunun nedeni ise hem ön ekranda çentik olması hem de arka bölümdeki kamera tasarımının iPhone X’e benziyor olması.

Arka kapağı tamamen kavisli 3D cam panellerden yapılan telefon, tek elle kolaylıkla taşıyabilme özelliğine sahiptir. Tasarımı çok şık olan cihazın renk seçenekleri de büyüleyici görünmektedir.

Suya dayanıklı olarak tasarlanan telefon en çok da kamera özellikleri ile dikkat çekmektedir. Huawei P20 Pro, Leica Üçlü Kamera özelliği sayesinde hem gündüz hem de gece çekimlerinde fark yaratmaktadır. Odak, kontrast, keskinlik ve renk gibi özelliklerin birleştirildiği 40 MP RGB kamerası ile her alanda benzersiz fotoğraflar çekebilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

536
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir