550

Instagram’ın yaygın olarak kullanılmaya başlamasından sonra insanların fotoğraf düzenleme uygulamalarına olan ihtiyacı ve talebi de artmıştır. Bu nedenle yüzlerce Android fotoğraf düzenleme uygulamasının olduğunu söyleyebiliriz.

Android kullanıcılarının en sık indirdiği fotoğraf düzenleme programlarının başında ise Fotor, Snapseed, VSCO, Lightroom CC ve HujiCam gibi uygulamalar gelmektedir. Bu uygulamalar fotoğraflarınıza bazı efektler eklemenizi, fotoğraflarınızın ışık ayarları ile oynamanızı sağlayan çok başarılı uygulamalardır.

Bahsettiğimiz uygulamalar, fotoğraflarınızın kalitesini bozmadan, çok başarılı fotoğraflar elde etmenizi sağlamaktadır. Hatta NoCrop gibi uygulamalar indirerek, fotoğraflarınızın Instagram boyutuna gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Son günlerde ışık efektleri bulunan fotoğraflar oldukça popüler bir hale gelmiştir. Bu konuda da Android kullanıcılarının indirebileceği pek çok uygulama bulunmaktadır. Bunların başında 3D Photo Effect ve KalosFilter uygulamaları gelmektedir. 3D Photo Effect programında, fotoğraf düzenleme haricinde fotoğraflarınıza çok farklı efektler de katabilirsiniz. Kalos Filter uygulaması da özellikle ışık ekleme gibi özellikleri ile çok sayıda indirme sayısına ulaşmaktadır. Hatta dilerseniz uygulamanın otomatik efekt seçme özelliğini de kullanabilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

550
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir