511

Icy Tower 2

Sevilen oyun Icy Tower 2, artık Android’de. Popüler oyunu Icy Tower’ın Android versiyonu bize neler sunuyor yakından bakalım. Icy Tower 2, 33 Megabyte boyutunda. Arcade & Aksiyon kategorisindeki yapım Android 2.2 ve üstünde çalışıyor. Icy Tower 2, 500.000 + kez indirilmiş. Icy Tower 2, Doodle Jump gibi bir çok kaliteli oyuna sahip olan iOS’un karşısında durmaya çalışan Android kullanıcılarının çok seveceği bir yapım.

Icy Tower 2, klasik bir zıplama oyunu. Yıkılmakta olan kulenin içindeki basamaklar yardımıyla çıkabildiğimiz kadar yukarı çıkmaya çalışıyoruz.

Bunu ya hareket sensörleri ile ya da ekranın sağ ve soluna dokunarak yapabiliyoruz. Hareket sensörü ile oynamanın daha kolay olduğunu belirtelim.

Basit bir oynanışa sahip olan oyunda, telefonu ne kadar eğerseniz o kadar yukarı zıplayabilirsiniz. Ayrıca zıplarken topladığınız paralar ile de oyunun mağazasından bir çok tek kullanımlık özellik, yükseltme ve araçlar satın alabilirsiniz.
Ayrıca oyunda Stunts adında görevlerimiz de bulunuyor. Bunlar bir oyunda 100 altın toplamak, 150 kat çıkmak, 1 kullanımlık güç kullanmak gibi. Bu görevler oyunu daha mücadeleci bir hale getiriyor. Tabii ki yapmak zorunda değilsiniz. Renkli ve göze hoş gelen grafikleri ile Icy Tower 2, benzer Android oyunlarının kalite olarak çok daha ilerisinde. Icy Tower 2 grafiksel anlamdaki başarısını müzikleri ve sesleri ile pekiştirmesini iyi biliyor. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

511
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir