512

iOS 8 Beta 2

İki hafta önce tanıtılan ve geliştiricilere sunulan iOS 8’in ilk betasının ardından şimdi de ikinci beta sürümü yayımlandı. Beklendiği gibi ayın 20’sine ulaşmadan geliştiricilerle paylaşılan iOS 8 Beta 2 versiyonu birkaç düzeltme iyileştirmeye ev sahipliği yaparken, Apple bu betanın yanında OS X Yosemite, Apple TV ve Xcode 6 güncellemelerini de sundu. Yaklaşık 400 megabytelık kapasiteye sahip olan iOS 8 Beta 2’yi eğer telefonunuzda iOS 8 Beta 1 varsa güncelleme bölümünden direkt olarak indirebilirsiniz.

Nasıl güncellenir?
iOS 8 Beta 2’de görünen bir değişiklik olup olmadığı henüz bilinmiyor. Yeni betanın arayüzden çok, hata düzeltmelere ve stabilizasyona odaklandığı belirtiliyor. 359MB büyüklüğündeki güncelleme, iOS 8 Beta 1 yüklü iPhone, iPad ve iPod Touch’larda ayarlar>genel>yazılım güncelleme yoluyla indirilebiliyor.

OS X Yosemite’ye de güncelleme

iOS 8’in yanı sıra, aynı tarihte tanıtılan ve ilk betası kullanıma sunulan OS X 10.10 Yosemite’nin 14A261i derleme numaralı ikinci beta sürümü de yayınlandı. Ayrıca, Apple TV yazılımı ve Xcode 6 programı da güncelleme aldı. Yeni beta sürümlerinde gözle görünür yenilikler bulunması halinde gelecek haberlerimizde sizlere aktaracağız.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

512
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir