526

Modern Combat 4 Zero Hour

imdb-logo

Geçtiğimiz hafta Cuma günü iOS için çıkan fakat Android için teknik aksaklıklar yüzünden ertelenen Gameloft’un yeni oyunu Modern Combat 4: Zero Hour, nihayet Android için çıktı.
Oyunun iOS versiyonu 1.44 GB iken Android versiyonunun 1.9 GB olması oldukça ilginç bir detay olarak göze çarpıyor. Android 2.3 Gingerbread ve üzeri sürümleri destekleyen oyun, ilk olarak Pazartesi günü yayına girmişti. Yaşanan sorunlar bugün itibariyle tam olarak çözülmüş durumda.
6.99 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan oyun, konsol kalitesinde grafik ve sesleriyle dikkat çekiyor.
Mobil aksiyon oyunları arasında en popülerlerinden biri olan Modern Combat, yeni oyunuyla beraber bu ünvanını bir adım daha yukarı taşıyor.

Modern Combat 4: Zero Hour oldukça akıcı, rahat nişan almayı sağlayan özeliklere sahip. Seslendirme, grafik kalitesi üzerine de bir önceki oyun Modern Combat 3: Fallen Nation’a oranla gelişmeler gözle görülüyor.
1 yılı aşkın süredir üzerinde çalışılan Modern Comba 4: Zero Hour VoiceChat özeliğine de sahip. Oyunu multiplayer modunda oynarken, oyuncular online olan diğer kişilerle chat yapma şansına sahip olacaklar. Oyunu Gameloft hesabı üzerinden iOS tabanlı cihazlarla beraber oynayabiliyorsunuz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

526
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir