511

Noogra Nuts

imdb-logo

Küçük sevimli bir sinacapı yönettiğimiz bu oyunda fındıkları topluyor ve puan kazanıyoruz. Oren Bengigi’nin geliştirdiği Arcade türündeki Noogra Nuts’a yakından bakalım. Noogra Nuts, 10 Megabyte boyutunda. Android 1.6 ve üstünde çalışan yapım 4.3 puan ortalamasına sahip.

Noogra Nuts kaliteli 2D grafiklerinin yanı sıra üç farklı kontrol sistemi ile dikkat çekiyor. Kendinize uygun olan kontrolü seçebiliyorsunuz. Bunlar hareket sensörü ile, analog ile, ve sağ-sol oklar ile. Analog kontroller kişiye göre değişebilir ancak bence başarısız. Sağ-sol oklar ve hareket sensörü ile daha iyi bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz.

Noogra Nuts’da oynanabilecek üç oyun modu var. Classic, Jungle ve Survival. Survival modunu açmak için bir Noogra Nuts kredisi almalısınız yani o iş yaş. Klasik oyun modunda fındıkları toplayarak 120 saniye içinde yüksek puan yapmaya çalışıyorsunuz. Sincap ile fındıklara kafa atıp kırabilir ve sonra da yiyerek ekstra puan kazanabilirsiniz. Jungle modunda ise çürük fındıklardan ve ara sıra yuvarlanan taşlardan kaçmalısınız.
Kısacası Noogra Nuts, saatlerce oynanacak bir oyun değil. İndirip denemek siz okuyuculara kalmış.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

511
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir