515

Google Currents

imdb-logo

Mobil cihazlar artık sadece iletişim ihtiyacı için değil aynı zamanda haber takibi yapma, haber okuma ya da bu haberleri paylaşmak için de kullanılıyor.
Hayatımıza arama motoru olarak giren, son yıllarda farklı hizmetleriyle de karşımıza çıkan Google, bir süre önce Currents adını verdiği hizmetini duyurmuştu.

Bir süre sadece belli ülkelerde kullanılan bu uygulama (ki hem Android tablet, telefon ve hem iOS sürümü bulunuyor) kısa bir süre önce tüm dünyaya açıldı. Biz de bu güzel yazılımı sizler için inceliyoruz.
Bizim incelediğimiz versiyon Google Currents’ın Androidli cep telefonları için geliştirilmiş sürümü. Uygulamanın tablet versiyonu da bulunuyor.

Uygulamanın arayüzü güzel. Birçok paylaşım seçeneği de uygulamayının cazip yönlerinden biri. Cep telefonunuzun ekranı biraz büyükse (4 inç ve daha üzeri) uygulamanın kullanım zevki de büyük ekranda daha iyi oluyor.
Eğer haberlerinizi görsel bir arayüzle takip etmek isteyenlere önerebileceğimiz bir uygulama. Tablet versiyonu da bulunan uygulamayı buraya tıklayarak telefonunuza indirebilirsiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

515
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir