544

one_plus_2

Henüz tanıtımına aylar olsa da OnePlus 2 şu anda 2015’in en beklenen telefonlarından biri olmayı 2014’teki başarısıyla çoktan başarmış bulunuyor. Böylesine başarılı bir telefon serisi için iddiaların da ardı, arkası kesilmiyor tabi; şimdiden internete birçok bilgi sızdırılmış. OnePlus 2 Fiyatı gelen bilgilere göre 370 euro seviyesinde olacak. Yine üst segmentte yer alacak olan telefonun ekran büyüklüğüne sadık kalınacağı gelen bilgiler arasında yer alırken yine fiyat-performans dengesi fazlasıyla uygun olacak.

OnePlus 2’nin tanıtım tarihine daha aylar var ancak GizChina sitesi telefonun teknik özelliklerine ilişkin bazı bilgiler yayımlandı. İddia göre OnePlus 2’de ekran boyutu daha makul seviyelere çekecek. OnePlus 2’nin 5.5-inç büyüklüğünde olması beklenen ekranı Quad HD çözünürlükte olacak.

Asus ZenFone 2 ve Xiaomi Mi Note Pro’dan alıştığımız üzere OnePlus 2’de de 4GB RAM kullanılacak. Telefonun yazılım tarafını Android 5.0’a dayalı OnePlus ROM oluşturacak. 64-bit mimarili ve sekiz çekirdekli Snapdragon 810 ve 3.300mAh kapasiteli pil OnePlus 2’nin öne çıkan diğer özellikleri olacak. Siteye göre ayrıca OnePlus 2’nin fiyatı 2.699 Yuan (370€) seviyesinde olacak.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

544
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir