537

Panasonic 20 inç Tablet Satışa Çıkıyor, Ortaya çıkmasının üzerinden bir yılı aşkın süre geçen Panasonic’in 20 inç’lik dev tableti Toughpad 4K’da mutlu sona yaklaşılıyor. İlk kez geçtiğimiz yıl Ocak ayında duyulan tabletin beklenen satış başlangıç tarihi 2014 yılı başları olmasına rağmen, teknik nedenlerden dolayı erteleme yaşanmıştı.

Buradaki haberimizde detaylarını bulabileceğiniz ertelemenin üzerinden yaklaşık 2 ay geçtikten sonra, cihazın bir hafta içinde gönderiminin başlayacağı belirtiliyor. Birçok Panasonic Toughpad ürünleri satıcısıyla irtibata geçen Neowin sitesi, cihaz gönderimlerinin 10 Mart ile 3 Nisan tarihleri arasında başlayacağı bilgisine ulaşmış durumda.

Gönderimi başlayacak cihazın ise giriş donanım seviyesi Toughpad 4K UT-MB5 modeli olduğu belirtiliyor. Cihazda Intel’in 1.9Ghz saat hızında Core i5 işlemcisi, 8GB bellek ve 256GB SSD bulunuyor. Windows 8.1 işletimiyle gelen sistemli Toughpad 4K’da NVIDIA GeForce GT 745M grafik çözümüne yer veriliyor.

Dev tabletin Core i7 işlemcili, 16GB bellekli ve NVIDIA Quadro K1000 grafik kartlı üst modelinin ise ilkbahar aylarının sonuna kadar gelmesi bekleniyor. Cihazların fiyatları ise 5999 dolar ve 6999 dolar olarak belirlenmiş durumda.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

537
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir