530

Galaxy Tab S4 modelinin yapısı basına sızdırıldı. Sızan bilgilerde özellikle tablet yapısının Wi-Fİ ve LTE olacak şekilde iki farklı versiyonunun olacağı öğrenilmiş oldu. Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisi belirlenmiş ve güç verilmesi sağlanmıştır. 4 GB Ram bulunan telefonda 64 GB depolama alanı da yer alıyor.

Galaxy Tab S4 Teknik Özellikleri

Samsung tarafından üretilecek olan özel cihazın son dönemde sıklıkla görülen çözünürlük ve kamera yenilikleriyle piyasaya sürüleceği biliniyor. Galaxy Tab S4 özelliklerine göre, 10,5 inç büyüklüğü ile tasarım oluşturulmuştur. 2560 X 1600 piksel çözünürlüğü olacak şekilde ekranın kaliteli görüntü elde edilmesini sağlayacak yapısı bulunuyor.

Kamerası için ise 12 megapiksel çözünürlüğe sahip olan arka kamera ve 8 megapiksel çözünürlüğe sahip olan ön kamera belirlenmiştir. Hücresel bağlantılarına imkan tanıyan SIM kart yuvasının bulunması da planlanan tasarım özellikleri arasında yer alıyor. Sızan bilgilere göre hem kaliteli hem de şık bir cihaz üretileceğiyle ilgili genel plan yapısı da medyanın yararlanabileceği şekilde piyasaya sürülmüş oldu.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

530
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir