513

pebble_akilli_saat

Akıllı saat sektörü her geçen sene daha da büyürken piyasaya yeni isimler de atılıyor. İlk saatini 2012 yılında üreten ve ülkemizde de satışa sunan Pebble şimdi hem iOS hem Android için kullanılabilir bir duruma geldi ve bunla birlikte çoğu sorunu geride bırakıp tasarım konusuna ağırlık vermeye başladı. Başlattığı bağış kampanyasında 100 bin dolar istemesine rağmen 10 milyon dolardan fazla gelir elde eden firma akıllı saat pazarında devleri bile geride bırakabilecek kapasiteye sahip. Zira onlardan farklı, e-ink teknolojisiyle geliyor.

Öyle görünüyor ki Pebble, hali hazırda bulunan renk koleksiyonunu daha da genişletmek istiyor zira ürettiği yeni sınırlı sayıdaki yeşil, pembe ve açık mavi renk seçeneklerine sahip saatleri ile piyasaya giriş yapmış durumda. Bir süre önce siyah, kırmızı, beyaz, gri ve turuncunun farklı tonları ile renk patentini genişleten firma, bu sefer daha canlı renkleri listesine almış. Saatlere getpebble.com adresi üzerinden ulaşmak mümkün. Şimdilik satış fiyatları 150 dolar olarak belirlenmiş durumda ve tüm renk seçeneklerine ulaşmak an itibariyle mümkün.

Bu arada Pebble ekibi bir de yarışma düzenliyor ve bu yarışma herkesin katılımına açık. Tek yapmanız gerek firmanın ürünü hakkında bu site üzerinden bir yorum yapmak. Eğer şanslıysanız, bir adet Pebble saat sizin olabilir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

513
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir