527

Goat Simulator

2013’ün sonlarına doğru Steam’de satılmaya başlanan Goat Simulator adında amaçsız, sadece zevk için oynanan bir oyun ne kadar basit olsa da şu anda en popüler oyunlar arasında yer alıyor. Oyun içerisinde hiçbir amacınız ya da göreviniz bulunmadığı için bir keçiyi kontrol ederek istediğiniz gibi gezebiliyor ve vakit geçirebiliyorsunuz. Sadece bilgisayar için geliştirilmiş olan oyun bu vakte dek bir milyondan fazla kez bilgisayarlara indirildi. Şimdi ise yapılan açıklamalara göre iOS ve Android platformlarındaki yerini de kısa sürede alacak.

Seveni çok

Oyunun geliştiricisi Coffee Stain Studios bu popülerliği devam ettirebilmek için güncellemeler ile Goat Simulator’e yeni görevler ve yeni eşyalar ekleyerek oyunu daha da eğlenceli hale getirmeye çalışmıştı. Keçiyi kontrol ettiğimiz oyunda amaçsızca insanları korkutup, binaların tepesine çıkıp atlayıp ve arabalara çarparak havada yuvarlandığımız Goat Simulator, PC’de 1 milyon indirme rakamını geride bırakmıştı.

Coffee Stain Studios bugün sürpriz bir açıklama yaparak beğenilen oyunu Goat Simulator’ü iOS ve Android platformuna getireceğini açıkladı. Ancak oyunun henüz çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Tahminlerimize göre Goat Simulator mobil platformlara yılsonuna doğru gelebilir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

527
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir