508

SpeedCar

imdb-logo

Geçtiğimiz günlerde tanıttığımız SpeedMoto’nun yapımcısı OoO Studio’nun bir başka oyunu olan SpeedCar, sanki SpeedMoto’nun motorsiklet çıkartılıp araba eklenmiş hali gibi. Bu derece benzer bir oyundaki amaç belki de araba yarışı sevenleri kendisine çekmek olabilir. SpeedCar, 3.5 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4,4 olan yapım, Android 2.1 ve üstünde çalışıyor. Bir yarış oyunu olmasına rağmen Arcade&Aksiyon kategorisinde bulunuyor.

SpeedCar hareket sensörleri ile oynanıyor. SpeedMoto, Lane Splitter ve aklımıza gelmeyen diğer yapımlarla aynı mantıkta oynanan yapım, bu sefer kullandığımız aracın bir araba olması ile farklılaşıyor.
SpeeCar’da yine trafiği yararak hızla ilerliyoruz. Oyundaki amaç yüksek puan yapmak. Oynanış kaliteli ve sorun çıkarmıyor. Bu sayede yüksek puanlar yapmakta zorluk yaşamayacaksınız. Oyunda iki araç daha açılmayı bekliyor. Ancak bunun için 4000 ve 8000 puan barajlarına ulaşmalısınız.

3D grafiklerin kalitesinin ortanın üzerinde olduğu yapım, sesleri ile de ortalamanın üstünde bir performans çiziyor. SpeedCar, iyi bir oyun ancak diğer motosiklet oyunlarından pek farklılık sunmuyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

508
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir