524

whats_app

Dünya genelinde 1 milyara yakın kullanıcıya sahip olan ve geride bıraktığımız sene 19 milyar dolar karşılığında Facebook’a satılan WhatsApp belki de tarihinin en önemli güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. İnternette dolaşan güçlü iddialara göre WhatsApp yakın zaman içerisinde tarayıcılara da gelecek. Bir eklenti olarak kurulması beklenen WhatsApp’i şu anda da bilgisayardan kullanabiliyoruz ama bunun için BlueStack adlı ekstra bir uygulamaya ihtiyaç duymaktayız. WhatsApp resmi olarak böyle bir güncelleme yaparsa şüphesiz ki kullanıcı sayısında büyük bir artış olacaktır.

Hollanda merkezli AndroidWorld.nl sitesinin yaptığı habere göre, WhatsApp’ın Android uygulamasının son sürümünün kodlarında “WhatsApp Web” uygulamasına ait referanslar yer alıyor. Paylaşılan ekran görüntüsünde ise WhatsApp’a Google Chrome’un OS X ve Windows versiyonları üzerinden giriş yapıldığı da net bir şekilde görülüyor.

Ayrıca mobil sürümde olduğu gibi kullanıcıların son görülme zamanlarının görülebileceği söylenen internet sürümüne giriş yapılmaya çalışıldığında ise Google hesabı ile giriş seçeneği karşımıza çıkıyor ve maalesef daha ileriye gidilemiyor. Sistem çalışmaya başladığında ise girişlerin nasıl yapılacağı henüz bilinmiyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

524
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir