541

Kadınların En Çok Kullandığı Uygulamalar

Teknolojinin gelişmesiyle kadınların telefon ile uygulama kullanması bir hayli artmış durumda sizlere şimdi kadınlar en çok hangi uygulamayı kullanıyor ile ilgili araştırmamdan çıkan sonucu paylaşacağım.

5=)Trendyol

Kadınların moda takipçisi olduğunu biliyoruz. Kadınların giyim ürünlerine karşı modayı takip edebileceği, özel indirim fırsatlarını takip edebileceği bu uygulama kadınlar tarafından çokça takip ediliyor.

4=)Kaave Falı

Kadınların en çok kullandığı uygulamaların başında gelen kaave falı uygulaması, bayanların  evlerinde, ofis veya kahve içtikleri herhangi bir yerde arkadaşının bakmaması halinde veya tek kalsa dahi kahve falına baktırabileceğiniz bir uygulama kadınlar tarafından birçok kullanıcısı olan bu uygulamayı sizde deneyebilirsiniz.

3=)Adet Takvimi

Kadınlar tarafından en çok kullanılan uygulamalardan olan adet takvimi uygulamasını kullanarak adet dönemi ile ilgili detaylı bilgileri tutabileceğiniz hangi gün ve tarihte gebe kalma şansınızı söyleyen bu uygulama kadınlar arasında oldukça popüler bir uygulama. Play Store’de 50 milyon aşkın kişinin indirdiği bu uygulama kadınlar en çok hangi uygulamayı kullanıyor sorusuna en büyük yanıtlardan sadece biri.

2=)İnstagram

İnstagram son yıllarda popüler olmuş bir uygulama olmakla beraber hayatımızda gezdiğimiz yerleri veya sosyal aktivitelerde çekindiğimiz herhangi bir resim’i paylaşmak için kullanılan bir uygulama olan instagram, kadınların en çok kullandığı uygulamalardan biridir.

1=)Whatsapp

Kadınlar en çok hangi uygulamayı kullanıyor sorusuna en iyi yanıt olan Whatsapp hayatımızın bir parçası olmuş durumda kadın’ dan erkeğe birçok kullanıcısı olan Whatsapp kadınların en çok kullandığı uygulamalar arasında.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

541
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir