519

Where’s My Perry

imdb-logo

Where’s My Water? adlı oyunda sevimli bir timsaha yardım ediyorduk. Su kanalları tıkalı olduğu için banyosunu yapamıyordu ve biz de ona yardım etmek için su yolları açıyorduk. Aynı mantıkla oynanan Where’s My Perry? Free’de ise Ajan P’nin çıkışa ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Where’s My Perry? Free, 41 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4,5 olan yapım, Android 2.1 ve üzerinde çalışıyor.

Where’s my Perry? Free, bir zeka ve bulmaca oyunu. Fazla bir aksiyon yok. Çeşmeden akan suyu engellere takılmadan çıkışa ulaştırmalı ve Ajan P’nin çıkışa ulaşmasını sağlamalıyız. Bunun için yapmamız gereken ise doğru hamleler yaparak suyu mümkün olduğu kadar az kayıp ile ulaştırmak.
Suyun önündeki engeller genelde toprak oluyor ve üstlerine dokunarak yok edebiliyoruz. Sular bazen donabiliyor, suların donmasına izin vermemelisiniz. Bazen de platformlardaki lazer ışınlar ile donmuş suyu tekrar normal formuna döndürebiliyoruz.
Bu sürüm ücretsiz olduğu için bölüm sayısı kısıtlı. Birinci bölümün içindeki 12 küçük bölümü oynayabiliyoruz. Bölümlerin bitme süresi çoğu zaman 1 dakikadan az sürüyor. Bölümü bitirme ve bölüm içindeki farklı yerlere konumlandırılmış olan cüceleri toplamamıza göre derece alıyoruz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

519
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir