511

Hepsiburada

imdb-logo

Türkiye’nin önde gelen alışveriş sitelerinden Hepsiburada.com’un Android uygulaması ile alışverişinizi telefonlarınızdan yapabilirsiniz. Doğan Online’ın geliştirdiği Hepsiburada, 7.3 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.7 olan yapım, Android 2.1 ve üzerinde çalışıyor.

Hepsiburada uygulaması çalışmak için aktif internet bağlantısı istiyor. Oldukça kullanışlı bir ana ekrana sahip olan uygulamada, öne çıkartılan ürünler, haber sitelerindeki manşetler gibi otomatik olarak değişiyor. Bunları siz de sağa sola kaydırarak değiştirebilirsiniz. Hemen alt kısmında da günün teklifi bölümü bulunuyor.
İlk kategori bu öne çıkan ürünlerden oluşturken diğer kategori ise Hepsiburada.com’un alışveriş kategorilerinden oluşuyor. Şu ana kadar bırakın Türkçe’yi global uygulamalarda bile bu kadar şık bir tasarıma rastlamak zor. İstediğiniz kategorilerin içinden alt bölümleri ve onun içinden de ürünleri seçebilirsiniz.
Üçüncü ve dördüncü kategoriler için Hepsiburada’ya üye olmalı ve giriş yapmalısınız. Sepet ile sepetinize eklediğiniz ürünlerin durumlarını, Profil ile de üye profilinizi görebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.
Uygulamanın üst çubuğundan ayrıca barkod tarayıcı ve arama ikonları da bulunuyor. Ana ekranı oldukça dolu ve işlevsel olan uygulamada ürünleri incelemek çok kolay. Ürünlerin detayları, taksit seçenekleri, garanti süreleri, stok durumu ve kargo bilgisi gibi bir çok detaya ulaşabiliyorsunuz.
Beğendiğiniz ürünü sepete ekleyip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ama bunun için üye olmanız ve giriş yapmanız gerekmekte. Ayrıca ürünün fotoğrafına da bakabiliyorsunuz. Daha detaylı görmek için tam ekran görüntüleyebilirsiniz. Birden fazla fotoğrafı yüklenmiş görsellere sağa sol yaparak ulaşabilirsiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

511
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir