509

Maçkolik

imdb-logo

Sıkı bir futbol hatta sporsever iseniz canlı skordan puan durumlarına, haberlerden at yarışına kadar bir çok bilgiye ulaşabileceğiniz Maçkolik uygulamasına bakmanızda fayda var. Maçkolik uygulaması, 530 Kilobyte boyutunda. Spor kategorisindeki uygulama Android 1.5 ve üzerinde çalışıyor. Uygulama Google Play Store’da 4.5 puan ortalaması tutturmuş.

Çalışması için internet bağlantısı şart olan Maçkolik uygulaması, zengin bir ana menü ile bizleri karşılıyor. Sırası ile Canlı Sonuçlar, Puan Durumu, Fikstür, Haberler, At Yarışı, TV Rehberi, Ayarlar, Öneri Yaz, Yardım, Hakkında ve Çıkış ikonları yer alıyor. Bir çoğunun ne işe yardığı adlarından belli oluyor.
Canlı Sonuçlar ile o an oynanan karşılaşmalardaki skorlara ulaşabiliyorsunuz. İstediğiniz maçın üstüne dokunarak maç detayına ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu modda ligleri istediğiniz gibi filtreleyebilir, otomatik güncellemeleri açabilir, basketbol sonuçlarınıa da görebilirsiniz. Uygulama ayrıca gol olması durumunda sesli bildirim sizi haberdar ediyor.
Puan Durumu ile bir çok ülkenin puan durumlarını görüntüleyebilir, yine fikstür ile bir çok ülkenin fikstürünü inceleyebilirsiniz. Her iki modda da favori ülkeler bulunuyor. Bunlar başta Türkiye olmak üzere, İspanya, İngiltere, İtalya, Almanya, Portekiz gibi ülkelerden oluşurken Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi fikstürleri de ek olarak dahil edilmiş.
Haberler ise gayet düzenli bir şekilde sunuluyor. Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, 2. Lig, Avrupa, Basketbol ve Diğer gibi kategorilerin altından haberlere ulaşabilirsiniz.
At Yarışı ile sonuçları, neticeleri, bültenleri, tahminleri, yarışacak atları ve hava ile pist durumlarını görebilirsiniz. TV Rehberi ile de TV’deki Spor programlarını görebilirsiniz. Bu modda tarihi ileri ve geri alıp geçmişteki programları da görebilirsiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

509
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir