524

Android işletim sistemi için gerekli olan tüm özellikleri henüz tam olarak karşılayamadığı bilinen telefonlara özel olarak Android Go’yu duyurmuştu. Bu işletim sistemiyle çalışmak isteyen firmaların kendilerine başvurabileceklerini belirten Google tarafından özellikle pek çok markaya imkan tanınacağı da vurgulandı. MWC 2018 Nokia’nın ZTE gibi önemli telefon markalarının kullandığı sistemi artık Meizu da kullanacak.

Meizu Pazarı Türkiye’de de Aktif

Çok büyük bir oranda Asya ve Avrupa’da ilgi gören Meizu’nun artık Türkiye’de de çok daha fazla ürünle hizmet vermesi bekleniyor. Son dönemde duyurulan Android Go anlaşmasıyla birlikte ürünlerinin ülkemize de geçerli, yeterli teknik özelliklere sahip olabileceği öne sürülüyor. Android Go üreten Google firmasıyla Meizu arasında beklenen ticaret faaliyetleri gerçekleştirilmeye devam ediliyor.

Telefonun teknik özellikleri hakkında detaylı bir açıklama yapılmadığı için henüz yeterli bilgilere sahip değiliz. Amerika pazarına girme ihtimalinin bulunmadığını belirten Meizu, pazardaki payı büyütmeye yönelik hedeflerine ancak daha kaliteli ve çok sayıda üretimle ulaşabileceklerini vurguladı. Uluslar arası pazarlama müdürü tarafından gelecek aylarda telefonun tanıtılması ve piyasaya sunulması bekleniyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

524
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir