519

Apple Watch

Geride bıraktığımız gün düzenlenen Apple etkinliğinde firmanın yeni nesil tüm ürünleri tanıtılmıştı. Tanıtım sırasında dikkat çeken bir bilgi gizli tutuldu: Apple Watch Batarya Ömrü. Gelen iddialara göre batarya ömrünün açıklanmamasının ardında gayet tatmin edici bir sebep yatıyor. 2015’in girmesiyle birlikte satışa sunulacak olan akıllı saatin ömrünün sadece bir günlük kullanıma yettiği iddia ediliyor.

Görünüşe göre batarya ömrünün açıklamamasının bir sebebi varmış. iPhone 6 sızıntılarından da tanıdığımız Re/code’un güvenilir bir kaynaktan aldığını iddia ettiği bilgiye göre Apple Watch sadece 1 günlük kullanım süresine sahip. iPhone 6’nın sızıntılardaki gibi (hatta tamamen aynı) çıkması bu sızıntının da doğru olması ihtimalini bir hayli güçlendiriyor.

Yeni teknolojileri barındırıyor

İddiaya göre Apple yetkilisi akıllı saatin yeni teknolojiler içerdiğini ve bu sebepten batarya süresini arttırmanın şu an için mümkün olmadığını ve insanların akıllı telefon ve saatlerini her gün şarja takmakta sorun yaşamadıklarını, Apple Watch’un MagSafe teknolojisi ile diğer saatlerden daha yenilikçi olduğunu söyledi.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

519
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir