517

Galaxy S5 Active

Geride bıraktığımız dönemde satışa sunulan ve Samsung’un şu anda piyasadaki en büyük kozu olan Galaxy S5’in yan modelleri halen üretilmeye devam ediyor. Samsung’dan bu sefer S5 modelin düşmelere ve darbelere karşı daha dayanıklı bir sürüm geliyor. Galaxy S5 Active adıyla tüm Avrupa’da satışa sunulacak olan telefon şimdiden Hollanda listelerine girmeyi başardı. Samsung Galaxy S5 Active fiyatı olarak ise 577 € görüyoruz.

Askeri MIL-STD-810G sertifikasına sahip Galaxy S5 Active, Galaxy S5’e ek olarak toz, nem, yağmur, titreşim, güneşten gelen radyasyon, düşme ve termal darbelere karşı dayanıklılık sağlıyor. İlk gelen bilgilere göre Ekim ayında Avrupa’ya dağıtılması beklenilen telefon görünen o ki bazı aksaklıklar yaşamış.

Kasım ayında satışta!

Bir süredir Avrupa’da satışa ne zaman çıkacağı konuşulan telefon nihayet Hollanda’da online bir perakendecide listelendi. Siteye göre 16 Kasım’da kullanıcılara dağıtılacak olan telefon 577 € fiyat etiketine sahip. Daha önceleri ise telefonun 630 €’ya satılacağı konuşuluyordu.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

517
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir