527

Çin’de piyasaya sunulacak olan Red Magic adı verilen telefon, üst segment cihazların pek çoğunda olmayan özellikler ve fiyatla satışa sunulacak. 25 Nisan tarihinde Çin pazarında satışa çıkan telefonun diğer ülkelerde hangi tarihlerde satılacağı merak konusu. Hava soğutma teknolojisi kullanılan Nubia marka cihazda özellikler istenen sonucun alınmasını sağladı.

Red Magic’in Duyurulan Özellikleri

Telefonun pil kapasitesi 3.800 mAh değerinde olacak, kırmızı renkte havalandırma boşluklarına ise pek çok telefondaki özelliklerden çok daha fazla güveniliyor. Havalandırma boşlukları, 2.160 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 6 inç boyutlarında ekran bulunduğu belirtildi.

Snapdragon 845 işlemciye sahip olan üst segment telefonlarda bulunan model yerine, Snapdragon 835 işlemci yer alıyor. Red Magic isimli cihazda parmak izi sensörüne altıgen formda yer verilmiştir. İki farklı seçenekle temin edilebilecek şekilde üretilecek olan telefon 6 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza özelliklerine sahip olacaktır. İkinci bir modelinde ise 8 GB RAM ile 128 GB dahili hafıza seçeneği bulunuyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

527
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir