550

HTC Desire 326G

Bu sene tahminlerden daha çok yeni model tanıtarak ilgileri üstüne daha çok çekmeyi başaran, 2014’e oranla daha iyi bir sene geçireceği büyük ihtimalle belli olan HTC, geçtiğimiz günlerde 2015’in liderliğini yapacak modellerini tanıtmıştı. Hindistan’da farklı bir etkinlikte gerçekleştirilen tanıtımda ise yeni bir model tanıtıldı: HTC Desire 326G; ancak bu telefon giriş segmentinde yer alıyor. BoomSound teknolojisiyle birlikte diğer çoğu modelinden daha iyi bir ses deneyimi yaşatacak olan yeni HTC modeli, 4.5 inçlik bir ekran boyutuna sahip. Türkiye’ye gelip gelmeyeceği henüz belli değil ama fiyatının uygun olacağı kesin.

480p çözünürlüklü 4.5 inç ekrana sahip HTC Desire 326G, ne yazık ki okurlarımızın çok eleştirdiği geniş ekran çerçeveleri nedeniyle, ekranına kıyasla biraz büyük bir kasaya sahip. İçerisinde 1.2 Ghz hızda çalışan 4 çekirdekli Spreadtrum SC7731G işlemcinin yer aldığı akıllı telefon, 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanının yanı sıra 32 GB kadar MicroSD kartları da destekliyor.

8 Megapiksel arka kamerası ile Full HD, 2 Megapiksel ön kamerasıyla ise HD video kayıtları yapabilen telefon, 2000 mAh bataryası ile ortalama bir batarya performansı sunacak gibi görünüyor. Çift SIM desteğiyle birlikte çok yakında satışa sunulacak Desire 326G modelinin, hangi pazarlarda ne kadar fiyatla satılacağı bilinmiyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

550
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir