535

Galaxy Alpha

Son zamanlarda en çok konuşulan Samsung telefonlarından olan ve aynı zamanda internete de pek çok kez fotoğraflarıyla, bilgileri sızdırılan Galaxy Alpha’dan yeni bilgiler gelmeye başladı. Twitter’a yeni katılmış olan bir kullanıcı tarafından telefonun iPhone 5S yanında bir fotoğrafı çekilmiş. Fotoğrafa baktığımızda Galaxy Alpha’nın en büyük rakibi iPhone 5S’ten biraz daha ince olduğunu fark edebiliyoruz. Tasarım olarak da iPhone 5S’e fazlasıyla benzeyen Samsung Alpha Galaxy fiyatı ile cepleri yakacak gibi.

iPhone 5S’ye oranla biraz daha ince bir yapıya sahip olan Galaxy Alpha’nın fiyatı da belli oldu. İngiltere’de Mobilefun.co.uk sitesinde ön siparişe açılan akıllı telefon ön siparişte kısa süre sonra kaldırılsa da, bu süre cihazın fiyatının internette yayılmasına yetti.

550 Sterlin!

Akıllı telefon İngiltere’de oldukça yüksek bir fiyat etiketi ile birlikte gözüktü. Samsung Galaxy Alpha fiyatı 549 Sterlin ile ön siparişe açılan akıllı telefon eğer bu fiyattan satışa sunulursa ülkemizdeki vergisiz fiyatı yaklaşık 2.000 TL (1.994 TL) olacak. Vergiler ile birlikte nasıl bir fiyat etiketi ile karşılaşacağımızı ön göremiyoruz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

535
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir