527

vestel_venus

Önümüzdeki günlerde start alacak olan dünyanın en önemli fuarlarından bir tanesi IFA 2014’te Vestel ve Arçelik gibi Türk firmalar da yer alacak. Firmalarımız yeni telefonlarını, akıllı telefonlarını tüm dünyaya tanıtacakken bu yazımızda Vestel’in Venus adlı telefonuna dikkat çekmek istedik. Orta segmentteki özellikleriyle Türkiye’de iyi satış değerleri elde edeceğine inanılan Vestel Venus fiyat konusunda da pek pahalı değerler sunmayacak gibi. Telefon tüm GSM operatörlerinin mağazalarında yer alacakken teknoloji marketlerinde de tabi ki olacak.

Henüz fuar başlamadan dikkatimizi çeken nokta Vestel’in yarın tanıtacağı Venus adını verdiği akıllı cep telefonu oldu. Vestel mühendislerinin tasarımını yaptığı Venus, Snapdragon 400 işlemci ve 1 GB RAM ile özelleştirilmiş Android işletim sistemi arabirimine sahip. Ekonomik fiyat kategorisinden satılacağını öğrendiğimiz Venus resmi olmayan rakamlara göre ilk partide 30 bin adet üretilmiş. Turkcell, Vodafone ve Avea bayilerinde satılacak olan telefonun söylentilere göre en büyük alıcısı yine bir numaralı GSM operatörü olmuş. Bu telefonun detaylarını yarın öğreneceğiz ama şimdilik aşağıdaki görseli sizler ile paylaşalım.

Bu sene fuarın ilgi çekici noktaları arasında giderek popüler hale gelen 4K TV’ler, kablosuz teknolojilerin gelişmesi ve mobil cihazların giderek artan model ve çeşitleri olacak.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

527
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir