530

Xiaomi Redmi 1S

Son 2 senede geliştirmiş olduğu telefonlarla ismini dünya çapında duyurmayı başaran ama en çok Çin ve Doğu Asya’da işlerini sürdüren Xiaomi’den yeni bir telefon daha geldi. Uzun bir süredir beklenmekte olan model internetten satışa sunulmasının henüz 4.2’nci saniyesinde 40 bin kere satılarak önemli bir rekorun altına imza atarken fiyatı da dikkat çekiyor. Xiaomi Redmi 1S fiyatı sadece 99 dolar.

Xiaomi Redmi 1S 4,2 Saniyede 40.000 Adet Sattı

Ürettiği kaliteli ürünlere rağmen ucuz fiyatlandırma politikaları sayesinde dünyanın en ünlü telefon markalarından birisi haline gelen Xiaomi, büyük bir başarı daha elde etti. Redmi 1S, Hindistan’da iş ortağı Flipkart’ın internet sitesi üzerinden 40.000 stok ile 5,999 Rupi yani yaklaşık 99$ olarak satışa sunuldu. Cihazın satışa sunulmasının ardından sadece 4,2 saniye geçmişken tüm stokları tükendi.

Tabi stokların bu kadar çabuk bitmesi Hintlilerden tepki almadığı değil. Baktığımız zaman Snapdragon 400 işlemcisine sahip, 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde 4,7 inç büyüklüğünde ki IPS ekrana ve 8 Megapiksel kameraya sahip bir telefonun 99$’a satılması oldukça büyük bir fırsat.

Ayrıca Xiaomi Redmi 1S Hong Kong, Malezya, Singapur, Tayvan ve Hindistan’a ek olarak 4 Eylül tarihinde Filipinler ve Endonezya’da da satışa çıkacak.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

530
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir