531

APPLE UYGULAMALARI ARASINDA EN ÇOK İNDİRİLENLER

Mobil telefonlar ve cihazlar için işletim sistemlerine göre uygulamaların indirildiği ortamlar farklıdır. Apple ürünleri uygulamaları için App Store uygulama indirme veya satın alma mecrasıdır.

App Store

Bu noktadan Apple telefonlar veya mobil cihazlar için uygulama indirebilir, satın alabilirsiniz. Apple Store dan en çok indirilen apple uygulamaları her zaman değişse de belli başlı uygulamalar sürekli listededir.

Apple Uygulamaları

Apple kendi işletim sistemine özgü uygulamaları da kendi uygulama dükkanı App Store dan sunmaktadır. Burada yer alan belli başlı uygulamalar en çok indirilen apple uygulamaları arasında yer alırlar. Bu uygulamalar arasında Google Maps, eBay, Fruit Ninja Free, Draw something Free, Shazam gibi uygulamalar bulunmaktadır.

İndirilen Uygulamalarda İlk 10

Listede en çok indirilen apple uygulamaları ilk on tanesi ise Google Search, Temple Run, Twitter, The Weather Channel, Words With Friends Free, Skype, YouTube, Instagram, Pandora Radio ve Facebook şeklinde sıralanmaktadır. Bunların tespitinde siteye eklenen sayacın verileri değerlendirilmiş ve bu liste oluşturulmuştur.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

531
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir