521

galaxy_s5

Yakın zamanda Türkiye’de de satışa sunulacak olan Samsung Galaxy S5’in senenin en önemli ve dikkat çeken telefonlarından biri olduğunu hepimiz kabul ediyoruz. Yüksek bir fiyatla ülkemize gelecek olan telefonu almak pek de kolay olmayacak gibi; yine de birçok operatör kullanıcılara uygun, taahhütlü kampanyalar sunacaktır. Peki Galaxy S5’i neden almalısınız. Biz de bu yazımızda bu konuya değindik ve Galaxy S5’i diğer telefonlardan ayıran özellikleri sizlere aktardık.

Tasarım ve Ekran

Samsung Galaxy S5, tasarımıyla dikkat çekiyor. Suya ve dayanıklı olan, üstelik kolaylıkla taşınabilir bir akıllı telefon modeli olarak tanımlananmodelin multimedyaya yönelik özellikleri de dikkat çekici. Samsung GalaxyS5, 1920 x 1080 piksellik ekranıyla kullanıcısıya capcanlı ve hemen her obje için detaylı bir ekran deneyimi sunuyor.

Kamera

Samsung Galaxy S5’in sahip olduğu kamera hızlı otomatik odaklamaözelliği ile hareketli anlarda dahi net fotoğraflar elde edilebilmesinin önünü açıyor. HDR ile parlak ve canlı görüntüler sunan cihazın kamerası ile 16 megapiksel çözünürlüklü fotoğraf çekilebiliyor ve 4K video kaydı yapılabiliyor.

Hız

Galaxy S5; 2,5GHz saat hızındaki Qualcomm Snapdragon 801 işlemcisi ile öncülü Galaxy S4’e ve güçlü rakiplerine kıyasla oldukça hızlı bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. Akıllı telefonun sahip olduğu diğer donanım yapı taşları ile birlikte, Android 4.4 işletim sistemine sahip olduğunu da belirtelim.

Ekran

Samsung Galaxy S5, 1920 x 1080 piksellik ekranıyla kullanıcısıya capcanlı ve hemen her obje için detaylı bir ekran deneyimi sunuyor.

Kalp Atış Hızı Sensörü

Galaxy S5, kalp atış hızınızı doğrudan telefonunuzdan ölçmenizi sağlayan dahili Kalp Atış Hızı Sensörüne sahip ilk akıllı telefon. Artık kalp atış hızınızı günün istediğiniz anında kontrol edebilir ve durumunuzu buna göre ayarlayabilirsiniz.

LTE ve Wi-Fi gücü

Download Booster teknolojisi, emsalsiz bir ağ deneyimi sunmak için LTE ve Wi-Fi bağlantılarını aynı anda kullanmanızı sağlıyor. Acilen dosya indirmeniz gerektiğinde LTE ve Wi-Fi bağlantılarını birlikte açarak iki bağlantının sağladığı yaklaşık %80~90 ekstra ağ hızından faydalanabilirsiniz. Samsung Galaxy S5 fiyatı ve diğer detayları takip etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kimler tercih etmeli?

Samsung Galaxy S5, güçlü donanımı ve şık tasarımıyla geniş bir kullanıcı seviyesine hitap etmeyi başarıyor. Özellikle iş adamları, çoklu uygulamalar üzerinde çalışan kimseler, sosyal medya ile haşır neşir kişiler, öğrenciler; internete yoğun şekilde, yüksek hız beraberinde ihtiyaç duyan kimseler, estetik bakış açısına sahip olanlar ve su-toz gibi dış etkenlere maruz olabilenler için ideal bir cihaz durumunda Galaxy S5.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

521
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir