)
Anasayfa / Haber / Ultra Güç Tasarrufu Modu Nedir?

Ultra Güç Tasarrufu Modu Nedir?

s5

Geride bıraktığımız akşam Galaxy S5, tüm özellikleriyle birlikte tanıtıldı. Aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak siz de telefonun tüm teknik özelliklerini ve tasarımını detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Galaxy S5 İnceleme

Telefonun mobil sektöre yeni bir hayat kazandıracağı kesin, zira teknik özellikleri beklediğimiz gibi gayet iyi ve diğer firmalar da bu kalite standardını yakalamak isteyeceklerdir. Ancak telefonun özellikleri arasında dikkatimizi en çok çeken bir şey var: Ultra Güç Tasarruf Modu. Peki nedir bu Ultra Güç tasarruf modu ve nasıl kullanılıyor?

Bu özellikle birlikte ekranı siyah beyaz bir hale getirebilirsiniz. Ekran siyah beyaz olmasına rağmen en az normaldeki kadar okuma kalitesi görebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Samsung yaptığı açıklamada bu özellikle birlikte telefonun pil ömrünün 10 saate kadar uzanabildiğini bile belirtti. Bunun yanı sıra Sony’nin Stamina Modu’nda da bulunan farklı bir detay dikkatimizi çekiyor. Ultra Güç Tasaruf Modu, arama ve mesajlaşma dışında tüm bağlantıları kapatarak gereksiz güç kaybını önlüyor. Bakalım kullanıcıların bu özellik hakkındaki yorumları nasıl olacak.

yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

*

Yukarı Çık