524

vine

Son senelerin en popüler mobil uygulamaları arasında gösterilen ve ülkemizde de onlarca kişinin bir internet fenomeni olmasını ağlayan Vine’a yeni bir güncelleme geldi. İlk çıktığında sadece iOS işletim sistemi için kullanılabilir olan uygulama ilk önemli güncellemesini de Android’i göz ardı ederek sadece iOS için çıkardı; tabi ki ileri dönemde Android için de gelecektir. Normalde Twitter’ın bir servisi olan Vine, artık sadece o anda çektiğiniz videolarla çalışmayacak. Daha önce iPhone’ununuzda yüklü olan videoları da Vine haline getirebileceksiniz yeni güncelleme ile birlikte. Uzun videoları bir araya getirip 6 saniyelik bir video oluşturabilecek, arşivlerinizden yararlanabileceksiniz.

Kamera artık daha iyi

Uygulamadaki düzenleme özelliklerinde de bazı iyileştirmeler gözleniyor. Yakalanan videonun üzerinden son oluşturduğunuz klibi önizlemenize ve işlemi geri almanıza olanak sağlayan yeni bir tuşun yanı sıra, ikinci katman kamera araçlarına tek tuşla erişmek de artık mümkün.

Şimdilik tamamı iOS uygulamasına özel olan bu yeniliklerin, yakın zamanda Android kullanıcılarıyla da buluşacağını tahmin etmek zor değil.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

524
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir