536

Samsung_Galaxy Mega 2

Büyük ekranlı, neredeyse bir tableti andıran bir akıllı telefona sahip olmak istiyorsanız, ancak bununla birlikte cebinizi de fazla yakması taraftarı değilseniz Samsung Galaxy Mega serisi tam da istemiş olduğunuz özellikleri bir araya topluyor. Bundan bir sene önce ilk modeli satışa sunulan Samsung Galaxy Mega, ülkemizde de çok iyi satış değerleri yakalamıştı. Şimdi ise Samsung Galaxy Mega 2’nin bilgileri yavaş yavaş internete düşmeye başladı. Gelen bilgilere göre telefon Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle kullanıcılarla buluşacak. Samsung Galaxy Mega 2 fiyatının geçen seneyle neredeyse aynı olması bekleniyor.

6 inç ekrana sahip Galaxy Mega 2’nin çözünürlüğü 720p seviyesinde olacak. 1,5 GB RAM, artırılabilir 16 GB depolama alanı, dahili radyo ve 8 MP LED flaşlı kamera ile orta seviye sayılabilecek bir donanım sunan cihazın 2.800 mAh pili bulunacak.

14-08/19/galaxy-mega2.jpg

İnternete sızan görsel bulanık olduğu için, işlemciyi tespit etmek zor ancak dört çekirdekli bir 1,5 GHz işlemci beklemek yanlış olmaz. Galaxy Mega 2’nin ilk modelde olduğu gibi iki ayrı ekran boyutuyla gelmesi de şimdilik ihtimal dışı değil. Samsung, bir sürpriz yaparak Eylül ayı başındaki etkinliğinde Note 4’ün yanı sıra Galaxy Mega 2’ye de yer verebilir. Bekleyip göreceğiz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

536
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir