515

AndroTurk Radyo

imdb-logo

Telefonunuzda radyo yoksa ve TuneIn gibi uygulamalara alternatif arıyorsanız internet üzerinden çalışan AndroTurk Radyo’ya bir göz atmanızda fayda var. AndroTurk Radyo, 529 Kilobyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.0 olan yapım Müzik ve Ses kategorisinde bulunuyor. Uygulama Android 2.1 ve üzerinde çalışıyor.

Basit ve hoş sayılabilecek bir arayüze sahip olan uygulama dörtlü bir ana menü ile bizleri karşılıyor. Radyolar, Favoriler, Ara ve İletişim olmak üzere, ana ekrandan bu dört öğeden oluşuyor.
Hatırlatmakta fayda var, uygulama internet bağlantısı ile çalışıyor. İnternet bağlantısı ile çalıştığı için de anten girişini kullanmak için kulaklık takma zorunluluğu kılmıyor.
AndroTurk Radyo, dinlemek istediğiniz radyoları daha kolay bulun diye çaldıkları türlere göre gruplandırmış. Örneğin Nostajik parçaları radyoları bulmak tek tek deneyerek çok zor olabilirdi. Ancak bu uygulamada bu türü çalan radyolar Nostalji kategorisi altında toplanmış.
200’den fazla radyo kanalı içeren uygulamada ilinize air radyolara yerel kategorisi altından ulaşabilirsiniz. Radyo yayınları başarılı bir şekilde iletiliyor, dinlediğimiz kanallarda bir problemle karşılaşmadık.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

515
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir