504

Box

imdb-logo

Veri yedekleme, senkronizasyon ve paylaşım için yararlanabileceğiniz Box servisinin Android uygulaması sayesinde buluttaki belgelere her an ulaşabilirsiniz. Android kullanıcılarına ücretsiz depolama alanını 50 GB’a kadar yükseltme şansı veren uygulamayı Box web servisiyle paralel kullanıyorsunuz. Deneme ve ücretsiz kullanım amaçlı 5 GB’lık bir alan kullanıcılara veriliyor.

Ortak Çalışma: Paylaşımlı belgelere istediğiniz kişileri davet edin. Çalışma arkadaşlarınızla ortak çalışmalar yapın, belgelere yorumlar yazın, görevler oluşturun, iş bölümü yapın.

Veri Güvenliği: Sakladığınız ve paylaştığınız veriler 256-bit SSL güvencesiyle saklanır. Sizin isteğiniz dışında kimse belgelerinize ulaşamaz.

Ofis Uygulamalarıyla Entegrasyon: Google Apps, Salesforce CRM, NetSuite, Intuit, SAP gibi popüler ofis uygulamaları desteği. Servis Google Analytics, WordPress, Twitter, Gmail gibi popüler servislerle uyumlu çalışıyor.

Bulutta Veri Depolama: Box’ın sunduğu 5 GB’lık ücretsiz alanda verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Bulutta saklanan verilere istediğiniz an, istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın Öne Çıkan Özellikleri

Android telefon ve tabletlerden içerik oluşturma, yükleme, görüntüleme.
Çevrimdışı kullanım için SD karta yedekleme.
Belgeleri oluşturulan linklerle paylaşma.
Buluttaki dosyalarda değişiklik yapma.
Türkçe dil desteği.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

504
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir