517

Captain Bomberson

Bir nesli kendine hayran bırakan, hala daha sevilen ve özlenen efsane oyun Bomberman, Captain Bomberson ile cebimize girdi. Türk uygulama geliştiriciler tarafından hazırlanan Captain Bomberson, Google Play Store’da yerini aldı.
30 yıl sonra yeniden

Günümüzün HD grafikleri ile zenginleştirilen oyun, eskinin izlerini de üzerinde taşıyarak, hem nostaljik hem de modern oyun deneyimini bir arada sunuyor. 50’den fazla tema içerisinde hikaye akışıyla ilerleyen birbirinden heyecanlı bölümler içeren oyun, bunlara ek olarak sınırsız sayıda farklı bolum üreten Arcade Modu’nu da beraberinde getiriyor. Oyunda yönlendirdiğiniz kahraman karşı gelen 20 çeşit farklı düşman da bulunuyor.

Oyunun hikayesi yapımcısı tarafından şu şekilde anlatılmış: Captain Marx Bomberson, çok küçük yaşta bir yetimhanede tanıştığı Quentin isimli en iyi arkadaşının, sahip olduğu tek ailesinin, uzaylılar tarafından kaçırılması üzerine farklı gezegenlerde gecen, bir çok düşmanla ve onu bekleyen gizemlerle karşı karşıya kalacağı, uzun bir maceraya atılıyor.

Biri ücretli ve diğeri ücretsiz olmak üzere, Google Play Store içerisinde 2 farklı sürümü bulunan oyunun ücretsiz versiyonu 44MB, ücretli versiyonu 87 MB boyuta sahip. Android 2.1 Eclair ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cihazlara uyumlu olan oyunun ücretsiz versiyonunu buradan, ücretli tam sürümünü ise buradan indirebilirsiniz.

Ücretsiz Versiyonu

imdb-logo

Ücretli Tam Versiyonu

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

517
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir