515

Color Splash FX

imdb-logo

Onlarca fotoğraf düzenleme uygulamasından sonra artık fotoğraflarınızı renklendirmek de mümkün. Color Splash FX ile fotoğraflarınızı sihirli dokunuşlarla renklendirin. Color Splash FX, sadece 920 Kilobyte boyutunda. Fotoğrafçılık kategorisindeki yazılım, Android 2.1 ve üstünde çalışıyor. Google Play Store puan ortalaması ise 4.2

Basit ve kolay anlaşılabilir bir arayüze sahip uygulamada alttaki ikonlar ile asıl renklendirmeler yapılıyor. En soldaki ikon ile fotoğrafa yakınlaştırma yapabilir, gökkuşağı renkli ikon ile fotoğrafın kendi renklerini, gri ikon ile sadece gri renk, en sağdaki ikon ile de kendi seçtiğiniz rengi verebilirsiniz.

İlk önce fotoğrafı komple gri yapıp, sonra gökkuşağı renkli ikon ile belirlenenen yerlere fotoğrafın kendi rengini vermek fotoğrafı oldukça dikkat çekici yapıyor. Zevkinize göre diğer kombinasyonları uygulayabilirsiniz.

Sonuç olarak Color Splash FX, zaman zaman yavaş çalışması ve yerli yersiz açılan pencereleri (bizi markette derecelendirin, satın alın, diğer uygulamalarımıza bakın vs.) dışında pek bir problem çıkarmayan, hayal gücünüzle iyi eserler ortaya çıkarabileceğiniz bir uygulama.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

515
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir