524

Digitally Imported Radio

imdb-logo

WEB sitesi olan di.fm’i bazı kullanıcılarımız bilir. Dijitally Imported adlı bu internet radyosu, yaklaşık 40 farklı müzik türünde kaliteli yayın yapmakta.
Diğer internet radyoları gibi düşük kalitede de değil. Fakat mobil telefonların tarayıcıları genel olarak internet üzerinden dinlemenizi desteklemiyor. O yüzden Digitally Imported, pek çok mobil platforma özel uygulama geliştirmeyi ihmal etmedi. Android, iOS ve BlackBerry başta olmak üzere pek çok platformda uygulaması mevcut. Biz de Digitally Imported’ın Android uygulamasını inceliyoruz.
Digitally Imported, mobil kullanıcılarını düşünüyor ve çok kapsamlı bir uygulama geliştirerek bizleri kaliteli müzik ile buluşturuyor. Program ilk açıldığında üyelik istiyor. Hemen ücretsiz olarak üye olun sonra uygulamayı başlatın.

Programı çalıştırdığınızda all channels seçeneği aktif olur ve bu sayede tüm müzik türlerinden yayın yapan kanalları görmüş oluyoruz. Bu seçenekleri daraltmak mümkün. Yukarıda Favorites kısmını kullanarak, sık dinlediğiniz kanalları da görüntüleme şansına sahipsiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

524
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir