531

Akıllı telefonlar ile birlikte hayatımıza çeşitli mobil uygulamalarda girmiştir. Bunlar her gün her saat ya da her saniye telefonlara indirilmektedir. Zaten bu uygulamaların çoğu oyunlardan ibarettir.

ÜCRETLİ, ÜCRETSİZ UYGULAMALAR

Android uygulamalar arasında ücretsiz olanlar daha çok indirilmektedir. Ücretli olan uygulamalar genelde oyun uygulamaları ya da sağlıklı beslenme, spor gibi bilgi veren size tam anlamıyla katkı sağlayabilecek konularda olan uygulamalar olmaktadır.

UYGULAMA İNDİRİRKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

En çok indirilen android uygulamalar genelde ilk sıralarda olur ve indirilme oranlarının iyi olduğunu hemen görebilirsiniz. Uygulama indireceğiniz zaman öncelikle ücretli olup olmamasına bakmalısınız. Daha sonra uygulamanın ne kadar ilgi gördüğünü anlamak için indirilme oranını kontrol etmelisiniz. Ve uygulamanın resimlerine bakarak aradığınız uygulamanın o olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz.

EN ÇOK İNDİRİLEN UYGULAMALAR!
En çok indirilen android uygulamalar ise;  Gmail, Angry birds, Chrome, Whatsapp Messenger, Skype, Twitter, Facebook Messenger, Temple Run, Instagram, Candy crush Saga ve Google Translate gibi uygulamalar olmuştur.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

531
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir