513

HD Film İzle

imdb-logo

HD Film İzle, Türkçe bir uygulama olarak Market’teki yerini alıyor. Film izlemeyi sevenler için hoş bir alternatif olan HD Film İzle, cep telefonlarınızdan çok sayıda ve türde film izlemenize olanak sağlıyor. Arşivinde 2500+ film bulunan HD Film İzle’de filmler güzel bir şekilde kategorilere ayrılmış. Filmler, yerli – yabancı – Türkçe dublaj gibi seçeneklerle sunuluyor.

Gelelim filmlerin izlenme mantığına. Filmler parçalara bölünmüş durumda. Parçaların boyutları da yanlarında belirtiliyor. İzlediğiniz bir part bitince uygulama otomatik olarak diğerine geçiyor. Ortalama 1,30 saatlik filmlerin bir kez arabelleğe alınıp oynatılması kolay değil. Ayrıca filmleri kablosuz ağ üzerinden izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Uygulamanın Android tabletlere de uyumlu olduğunu belirtleim. Tablet versiyounun da tasarımının oldukça başarılı olduğunu belirtmekte fayda var.

Filtreler ile de filmleri yayımlanma tarihi, Imdb puanı, alfabetik gibi sıralamalarda görüntüleyebilirsiniz. Ya da izlemek istediğiniz bir film arayabilirsiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

513
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir