515

Metrekare

imdb-logo

Etrafınızdaki satılık ve kiralık evleri bulun, aradığınız konuta hemen ulaşın!
Metrekare.com’un ücretsiz uygulamasıyla aradığınız evi bulmak artık çok daha kolay. Emlak ararken mobil olmanın tüm avantajlarını kullanan bu uygulama ile aradığınız satılık ya da kiralık daireleri zaman kaybetmeden bulabilirsiniz. Bilgisayarınızın başında erişemediğiniz birçok özellik sayesinde emlak arama sürecinizi eğlenceli hale getirin. Hem sahibinden ilanlara hem de emlak ofislerine ait ilanlara hemen ulaşın.

• Offline Favori Listesi – Beğendiğiniz ilanları favori listenize ekleyin. Cihazınız internete bağlı olmadığında da ulaşabileceğiniz bu liste ile beğendiğiniz ilanlara ait temel özellikleri ve telefon numaralarını çevrimdışı durumdayken görüntüleyin.
• Aramalarınızı Kaydedin – Yaptığınız aramaları kaydedin, aynı aramayı tekrar yapmak zorunda kalmayın.
• Pil Dostu GPS – Metrekare, GPS özelliğini kullanan diğer uygulamalara göre cihazınızın pilini çok daha verimli kullanarak etrafınızdaki tüm emlak ilanlarını görüntülemenizi sağlar.
• İlanları Paylaşın – Sahibinden ya da emlakçılara ait beğendiğiniz daireleri isterseniz mail yoluyla isterseniz sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşın.
• Haritada Arayın – Harita üzerinden ev arayın. Satılık ve kiralık emlak ilanlarını haritada konumları işaretlenmiş bir şekilde görün, size uygun sahibinden ya da emlakçılara ait ilanları çok daha kolay seçin.

★ Yalnızca emlak ofislerine ait konut ve işyeri ilanlarına değil, aynı zamanda sahibinden emlak ilanlarına da ulaşın.
★ Satılık ve kiralık gayrimenkullere ait tüm özelliklere tek bir sayfada inceleyin. Sahibinden emlak ilanlarındaki numaraları ve emlak ofislerini tek tuşla arama fırsatı yakalayın.
★ Bilgisayar başında konut ararken yapabileceğiniz her şey ve daha fazlası, binlerce ev, daire ve işyeri Metrekare’de. Hayalinizdeki daire, aklınızdaki konut, jet hızıyla karşınızda…
★ Satılık ya da kiralık ev aradığınız bölgeyi il, ilçe, mahalle olarak (Örnek: Bursa / Orhangazi / Hürriyet Mahallesi) belirtmek zorunda kalmayın, harita üzerinden bölgeyi elinizle seçin.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

515
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir