525

microsoft_lumia

Geride bıraktığımız sene Nokia’yı satın alarak uzun süredir beklenen bir işin altına imza atan Microsoft, Lumia serisi telefonları Nokia ismiyle satışa sunmaya devam etmişti. Son alınan kararla birlikte artık yeni Lumia telefonların üzerinde Nokia değil, Microsoft logosu yer alacak. Microsoft damgalı Lumialar için de ilk reklam filmi paylaşıldı. Aşağıdan izleyebileceğiniz reklam filminde 3 arkadaş bir maceraya çıkarken onlara en çok yardımcı olan şey tabi ki telefonları.

Otomobilde kullanılan Lumia telefon istenilen bir restoranın yerini bulmaya yardımcı olurken, mekanda Vine için küçük ve eğlenceli video çekimleri yapılıyor. Araba ile yolculuğa devam eden ekip Lumia telefonu, HERE uygulaması ile kullanarak navigasyon bilgilerine ulaşıyorlar.

20 megapiksellik arka yüz kamerası ile çok sayıda çekim yapan arkadaşlar, kameranın OIS özelliğini de kullanıyorlar.

Oldukça sıradan bir tanıtım reklamı olarak görülen video filmi, aslında Nokia Lumia 930 için önceden çekilen ve yayına sunulan bir kurgunun yeniden düzenlenmiş hali! Hatta orijinal videoda görülen Nokia logosu, yeni reklam filminde (29. saniye) tamamen silinmiş.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

525
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir