527

Sabiha Gökçen

ANDROID İNDİR
imdb-logo

IOS İNDİR
imdb-logo

Sizlerle daha önce buradaki haberimizde İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı için hazırlanan ISG Sabiha Gökçen uygulamasının iOS cihazlar için hazır olduğunu ve bu cihazların kullanımı için App Store’da yer aldığını belirtmiştik.
iOS versiyonunun ardından uygulamanının Android cihazlar için olan versiyonunun da hazırlanmakta olduğunu ve kısa bir süre sonra Play Store’da yerini alacağını duyurduğumuz Sabiha Gökçen uygulaması App Store’dan Play Store’da da yerini aldı.

Sabiha Gökçen uygulaması sayesinde bu havalimanına gelen ve giden uçaklar hakkında bilgi alabiliyor, isterseniz belirlediğiniz uçuş hakkında anlık bildirim alıp hatta uçakların konum bilgisini harita üzerinden görebiliyorsunuz. Ayrıca uygulama ile Sabiha Gökçen havalimanından uçuşu olan havayollarının sefer bilgilerini öğrenip ilgili firmaların web site ve telefon bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.
Havalimanı içerisinde yer alan restoran kafeler hakkında bilgi alıp, otopark ücretli, lounge alanları ve Duty Free hakkında birçok detaya ulaşabileceğiniz Sabiha Gökçen uygulamasını Android cihazınıza yüklemek için buradan ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. iOS cihaz sahibiyseniz ve hala bu uygulama ile tanışmadıysanız da uygulamayı buradan yükleyebilirsiniz.

ANDROID İNDİR
imdb-logo

IOS İNDİR
imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

527
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir