519

Samsung MobilePrint

imdb-logo

Mobil cihazlardan baskı almak zaman zaman sıkıntı olabilecek bir durumdur. Yazıcılar ile bu cihazlar arasında iletişim kurmak her zaman o kadar da kolay olmayabiliyor. İşte Samsung’un geliştirdiği MobilePrint isimle teknoloji mobil cihazlardan kolayca baskı almayı sağlıyor. Android işletim sistemini kullanan hem tablet hem telefon gibi cihazlarla uyumlu olan uygulama kablosuz olarak baskı almayı sağlıyor. Samsung MobilePrint uygulamasının Android işletim sistemine sahip cep telefonları versiyonunu inceliyoruz.
İlk işimiz MobilePrint uygulamasını Google Play online yazılım mağazasından indirmek oluyor. Uygulamanın toplam boyutu 8.2 MB. Uygulamayı indirip cep telefonumuza kurduktan sonra kullanmaya başlıyoruz.

Baskı alma ve tarama işlemlerini başarı ile gerçekleştirdiğimiz uygulama genel olarak başarılı. Baskı süresi biraz uzun olan (bas komutunu verdikten sonra yaklaşık 1 dakika beklemek gerekti) bizden olumlu puan aldı. Uygulamayı buraya tıklayarak Android işletim sistemli cep telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulamanın tablet ve iOS sürümünün de olduğunu hatırlatalım.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

519
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir