532

telefon_sarj

Teknoloji her gün ilerliyor. Bununla birlikte mobil teknolojideki hızın genel teknolojiye oranla daha hızlı kaldığını söyleyebiliriz. Mobil teknoloji, PC’lerin sonunu neredeyse şimdiden getirmişken en büyük sorunlarından bir tanesi şarj sorunu. Şarj sorunu genelde pilin çabuk bitmesi ile alakalı iken aslında dikkat edilmesi gereken farklı bir nokta daha var: şarjın çok yavaş dolması. Biz de bu yazımızda sizlere telefonu hızlı şarj etmenin yolları adında ibr liste sunduk. Şarj makinenizi yanınızda taşıdığınız takdirde 10 dakikalık sürede bile maksimum derecede doldurabilirsiniz şarjınızı.

Öncelikle telefonu şarja takmadan önce bütün açık uygulamaları kapatıyoruz ve telefonumuzu uçak moduna alıyoruz. Böylece telefonunuzun yaydığı bütün wireless dalgaları kapanacak, GSM iletileri alınamayacak, internete erişiminiz ve GPS kullanımınız kapanacak. Telefonunuzun arka plan uygulamaları artık bataryanızı harcamadığı için telefonunuz hızlı bir şekilde şarj olacak.

Arka plan uygulamalarının telefonunuzda en çok şarj harcayan uygulamalar olduğunu unutmayın. Artık telefonunuzu hızlıca şarj edebilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

532
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir