509

worldself

imdb-logo

Sosyal medya hayatımızın bir parçası haline geldiği için, sayısız uygulama kullanıyorsunuz. Peki arkadaş çevrenizin ne kadar küçük olduğunu biliyor musunuz?
Tüm dünyaya, ülke ülke, şehir şehir ulaşabileceğinizi söylediğimizi düşünün? Ve herkese sesinizi duyurabileceğinizi?

Worldself ile renkli iletiler gönderebilir, resim paylaşabilir ve her türlü postayı beğenebilir, yorum yapabilir ve favorileriniz arasına ekleyebilirsiniz. Takip ettiğiniz kişileri 1 – 5 arasında düzenleyebilirsiniz. Ve bir postaya cevap vermek için, bir video kaydı yapabilirsiniz!

Tüm dünya ile sosyal network oluşturma. Hem olası en iyi yöntemle.

* Metinler: Kullanıcı 180 karakterlik metinler oluşturabilir ve paylaşabilir ve bu metinleri 5 farklı renkle biçimlendirebilir. Paylaşılan metin Worldself’teki herkes tarafından ya da isteğe bağlı olarak yalnızca kullanıcının arkadaşları tarafından görüntülenebilir.

* Fotoğraflar: Kullanıcı sınırsız olarak görsel paylaşabilir. Paylaşılan görsel Worldself’teki herkes tarafından ya da isteğe bağlı olarak yalnızca kullanıcının arkadaşları tarafından görüntülenebilir.

* Video: Kullanıcı, diğer Worldself kullanıcılarının paylaştığı metin ya da görsellere video ile yanıt verebilir.

* Mesajlaşma: Kullanıcı diğer Worldself kullanıcılarına özel mesajlaşma gerçekleştirebilir.

* Dünya ile Paylaşma: Kullanıcı Worldself’te “Dünya” kullanarak temsil ettiği ülkeye ve şehre ait Worldself alanında kendisine ya da başkalarına ait Worldself iletilerini (metin ve görseller) herkesin görebileceği şekilde paylaşabilir.

* Armağan: Kullanıcı sahip olduğu Dünya’yı başkalarına hediye olarak gönderebilir. Hediye Dünya alan kişi bunu Dünya sayfasında kullanabilir.

* Hack: Kişi bir başka kullanıcının profil sayfasını “hack”leyebilir: profil ve başlık resimlerini değiştirebilir, not yazabilir. Yapılan bu değişikliklerle “hack”lenen kişinin profil sayfası bir dakika boyunca bu şekilde kalır.”Hack”lenme özelliği kişinin isteğine göre profil ayarlar kısmından açık yada kapalı olarak ayarlanabilinir. Ayrıca “hack”leyen kişinin bilgisi hiç kimse tarafından görülemez.

* Ek fonksiyonlar: Kullanıcı Worldself’te paylaşılan metin ve görselleri beğenebilir ve favorilerine ekleyebilir, ayrıca bunlara yorum yapabilir. Ayrıca kullanıcı bulunduğa ay içerisinde profilini ziyaret eden kişi sayısını görebilir.

YENİLİKLER
*video
*video mesaj
* foto mesaj
* otomatik çeviri

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

509
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir